Český žurnál: V nejlepším zájmu dítěte

Réžia
Rok výroby 
2016
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
67min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Film konfrontuje osudy dvoch čerstvo narodených detí, o ktoré sa ich rodičia nemohli alebo nechceli postarať. Kým jedno je po pôrode umiestnené do rodiny s prechodnou pestúnskou starostlivosťou, druhé putuje do dojčenského ústavu. Dokument skúma systém prerozdeľovania nechcených novorodencov a zároveň sa nevyhýba ani rôznym kontroverzným otázkam.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít