Najsledovanejší

Réžia
Rok výroby 
2017
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
90min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Youtuberi sú mimo internet tiež len obyčajní ľudia, aspoň tak nám ich predstavuje film, sledujúci počas jedného roka päť hviezd nového mediálneho formátu. Ponúka nám vhľad do rodinného zázemia, tvorivého procesu aj ideového sveta ľudí, ktorí sú jednými z najvplyvnejších formatívnych osobností pre súčasnú mladú generáciu.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít