Irenka

Réžia
Rok výroby 
2007
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
7min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Štylizovaný portrét matky a dcéry sústredený do priestoru čistého rodinného bazénu. Dve ženy sa prostredníctvom krátkej dokumentárnej snímky vnárajú do úvahy nad spoločnou osobnou témou, ktorú však medzi sebou nikdy neotvárajú. Film čerí zdanlivo pokojnú hladinu, stáva sa prostredníkom, snažiacim sa zbúrať rokmi vybudovanú hrádzu tým, o čom sa nehovorí.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít