Miloš Zeman – nekrolog politika a oslava Vysočiny

Réžia
Rok výroby 
2008
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
51min 
Zvukové stopy 
Titulky 

„S cynismom sebe vlastným hovorím, že až raz umriem, tak sa televízii ten film bude hodiť," prehlásil pri nakrúcaní dokumentu Miloš Zeman. Pred kamerou sa ocitol muž, ktorý českú sociálnu demokraciu zmenil na skutočnú politickú silu, víťazne ju priviedol do vlády, aby po rokoch pri moci neuspel pri voľbe prezidenta vďaka poslancom vlastnej strany. Napokon sa stiahol do ústrania a nakoniec zo strany vystúpil. Teraz súhlasil s otvoreným dialógom, ktorý sám nazýva nekrológom. Otázkou ale zostáva, či už skutočne je ´politickou mŕtvolou´.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít