Scéna z filmu Pračlovek
Scéna z filmu Pračlovek
Scéna z filmu Pračlovek
Scéna z filmu Pračlovek
Scéna z filmu Pračlovek

Pračlovek

Príbeh plastelínovej animovanej komédie od tvorcov povestného dua vynálezcov Wallaca a Groomita sa odohráva v dávnej dobe, keď sa po našej krajine ešte prechádzali mamuty a ľudia si vážili svoje rodné jaskyne.

Príbeh plastelínovej animovanej komédie od tvorcov povestného dua vynálezcov Wallaca a Groomita sa odohráva v dávnej dobe, keď sa po našej krajine ešte prechádzali mamuty a iné prehistorické zvieratá a ľudia si vážili svoje rodné jaskyne. Hlavným hrdinom Pračloveka je neohrozený jaskynný muž Dug, ktorý sa so svojím najlepším štvornohým priateľom Čuňákom snaží uchrániť svoj domov a kmeň pred veľkou hrozbou. Na ich územie totiž prichádzajú pokrokoví ľudia z doby bronzovej, v čele s lordom Bafoňom a Dugovi, a jeho priateľom zostáva posledná šanca – bojovať o svoje územie vo futbale s tímom Real Bronzio. Dokáže Dug presvedčiť a vytrénovať desať nemotorných praľudí, vyhrať zápas a získať späť svoje územie?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2018
Krajina pôvodu
  • Spojené kráľovstvo
  • Francúzsko
Minutáž
89min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít