O nás


DAFilms.sk


DAFilms - vaše online kino, festival a filmový klub v jednom

Sme medzinárodný streamovací portál zameraný na autorskú tvorbu. DAFilms.sk sa orientuje prioritne na lokálnu tvorbu a zároveň vám predstavuje významných filmárov z celého sveta a prináša filmy, ktoré inde nenájdete. Program pre vás starostlivo zostavuje tím kurátorov, predovšetkým z dokumentárnych, festivalových a artových filmov a tiež z noviniek slovenskej a českej distribúcie, archívnej klasiky a filmov pre deti. Máme radi filmy nové aj preverené časom, rozhodujúca je pre nás kvalita. Chceme vás inšpirovať, prinášať spoločensky významné témy a vizuálne ojedinelé diela.


Ako funguje DAFilms?

DAFilms si môžete predplatiť už od 6 Eur mesačne alebo za výhodnejšiu cenu s naším ročným predplatným. Prehrať si ale môžete aj jeden film, a to vo forme online streamu. Cenu jednotlivých prehratí nájdete vždy na profile filmu. V rámci predplatného máte prístup aj do medzinárodného katalógu DAFilms.com a programu pre deti DAFilms Junior.

Přehrávač videa


DAFilms znamená Doc Alliance Films. Okrem streamovacej platformy prepájame sedem európskych dokumentárnych festivalov v Doc Alliance. Jedným zo zakladajúcich členov je aj MFDF Ji.hlava. Vďaka tejto spolupráci vám môžeme prinášať to najlepšie zo súčasnej kinematografie.


KONTAKT

DAFilms Slovensko
Odborárske námestie 3
811 07 Bratislava
Slovenská republika

tel.: +420 777 613 094
Email: info@dafilms.sk

prevádzkovateľ na území SR:
DAFilms Slovensko
Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava
Slovenská republika
IČ: 53033531

hlavný poskytovateľ služby:
Doc-Air Distribution s.r.o.
Ostrovní 126/30,
110 00, Praha 1
Česká republika
IČO: 10981241
DIČ: CZ10981241

Orgánom dohľadu nad službou je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání www.rrtv.cz


Users support
info@dafilms.com


Dorota Zacharová
Projektový manažér a dramaturg DAFilms Slovensko
dorota@dafilms.com


Alexandra Gojdičová
PR DAFilms Slovensko
sasa@dafilms.com


Tomáš Potočný
IT vývoj
tomas@dafilms.com


Nina Numankadić
CEO
nina@dafilms.com


Marek Hovorka
CEO
marek@dafilms.com


Viktor Koreň
Project Coordinator
viktor@dafilms.com

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít