O nás


DAFilms.sk


DAFilms - vaše online kino, festival a filmový klub v jednom

Sme medzinárodný streamovací portál zameraný na autorskú tvorbu. DAFilms.sk sa orientuje prioritne na lokálnu tvorbu a zároveň vám predstavuje významných filmárov z celého sveta a prináša filmy, ktoré inde nenájdete. Program pre vás starostlivo zostavuje tím kurátorov, predovšetkým z dokumentárnych, festivalových a artových filmov a tiež z noviniek slovenskej a českej distribúcie, archívnej klasiky a filmov pre deti. Máme radi filmy nové aj preverené časom, rozhodujúca je pre nás kvalita. Chceme vás inšpirovať, prinášať spoločensky významné témy a vizuálne ojedinelé diela.


Ako funguje DAFilms?

DAFilms si môžete predplatiť už od 6 Eur mesačne alebo za výhodnejšiu cenu s naším ročným predplatným. Prehrať si ale môžete aj jeden film, a to vo forme online streamu. Cenu jednotlivých prehratí nájdete vždy na profile filmu. V rámci predplatného máte prístup aj do medzinárodného katalógu DAFilms.com a programu pre deti DAFilms Junior.

Přehrávač videa


DAFilms znamená Doc Alliance Films. Okrem streamovacej platformy prepájame sedem európskych dokumentárnych festivalov v Doc Alliance. Jedným zo zakladajúcich členov je aj MFDF Ji.hlava. Vďaka tejto spolupráci vám môžeme prinášať to najlepšie zo súčasnej kinematografie.


KONTAKT

DAFilms Slovensko
Račianska 78
831 02 Bratislava
Slovenská republika

Tel: +421 905 890 939
Email: info@dafilms.sk

prevádzkovateľ na území SR:
DAFilms Slovensko
Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava
Slovenská republika
IČ: 53033531

hlavný poskytovateľ služby:
Doc-Air Distribution s.r.o.
Ostrovní 126/30,
110 00, Praha 1
Česká republika
IČO: 10981241
DIČ: CZ10981241

Orgánom dohľadu nad službou je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání www.rrtv.cz


Users support
info@dafilms.com


Dorota Zacharová
Projektový manažér a dramaturg DAFilms Slovensko
GSM: +421 905 890 939
dorota@dafilms.com


Alexandra Gojdičová
PR DAFilms Slovensko
sasa@dafilms.com


Tomáš Potočný
IT vývoj
GSM: +420 731 418 734
tomas@dafilms.com


Nina Numankadić
CEO
nina@dafilms.com


Marek Hovorka
CEO
marek@dafilms.com


Viktor Koreň
Project Coordinator
GSM: +420 723 829 230
viktor@dafilms.com

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít