O nás


DAFilms.sk

Sme najväčší filmový portál na Slovensku, ktorý je prioritne orientovaný na lokálny obsah. V našej ponuke nájdete aktuálne distribučné slovenské a české filmy, no dostanete sa aj k dielam, ktoré ste v kine nestihli a radi by ste ich videli a tiež k filmom, ktoré sa nikdy do našich kín nedostanú. Radi Vás pri výbere zorientujeme prostredníctvom programových špeciálov, filmu týždňa, odporúčaných filmov a kolekcií. Sledujte s nami horúce témy, objavujte tvorcov, preniknite do zložitosti sveta. Za mesačné predplatné dostanete neobmedzený prístup k väčšine filmov katalógu DAFilms.sk a zároveň prístup do medzinárodného katalógu DAFilms.com.

Viac o predplatnom


Čo znamená DAFilms?

Naša platforma bola založená v roku 2005 z iniciatívy Medzinárodného festivalu dokumentárnych filmov Jihlava. V nasledujúcich rokoch sa do projektu zapojilo ďalších šesť významných festivalov - dánsky festival CPH:DOX, portugalský Doclisboa, nemecký DOK Leipzig, francúzsky FIDMarseille, poľský Millenium Docs Against Gravity Film Festival a švajčiarsky Visions du Réel Nyon. Vznikla tak asociácia Doc Alliance, ktorej hlavnou aktivitou je portál Doc Alliance Films. Vďaka tejto spolupráci Vám môžeme prinášať to najlepšie zo súčasnej kinematografie. Svoju víziu neustále rozvíjame a preto sme s rastúcim počtom slovenských divákov a filmov pre Vás pripravili osobitú domácu platformu Dafilms.sk.

Čo u nás nájdete?

Našou láskou sú autorské dokumentárne filmy, filmy na pomedzí žánrov, experimenty a artové filmy. Zároveň chceme, aby ste boli v obraze a preto Vás radi prevedieme aj aktuálnou domácou hranou tvorbou. Vďaka prístupu k medzinárodnému katalógu pre Vás každý mesiac sprístupníme aj viacero významných zahraničných titulov a režisérske legendy. Pripojte sa aj Vy k DAFilms.sk a zavítajte do spoločnosti tvorcov ako Marko Škop, Peter Kerekes, Martin Šulík, Zuzana Piussi, Vít Klusák, Věra Chytilová či Agnes Varda.

Přehrávač videa


KONTAKT

DAFilms Slovensko
Račianska 78
831 02 Bratislava
Slovenská republika

Tel: +421 905 890 939
Email: info@dafilms.sk

prevádzkovateľ na území SR:
DAFilms Slovensko
Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava
Slovenská republika
IČ: 53033531

hlavný poskytovateľ služby:
Doc-Air Distribution s.r.o.
Ostrovní 126/30,
110 00, Praha 1
Česká republika
IČO: 10981241
DIČ: CZ10981241

Orgánom dohľadu nad službou je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání www.rrtv.cz


Users support
info@dafilms.com


Dorota Zacharová
Projektový manažér a dramaturg DAFilms Slovensko
GSM: +421 905 890 939
dorota@dafilms.com


Alexandra Gojdičová
PR DAFilms Slovensko
sasa@dafilms.com


Verona Dubišová
DAFilms Junior Slovensko
verona@dafilms.com


Tomáš Potočný
Technický koordinátor
GSM: +420 731 418 734
tomas@dafilms.com


Nina Numankadić
CEO
nina@dafilms.com


Marek Hovorka
CEO
marek@dafilms.com


Diana Tabakov
Executive Director
Acquisitions Czechia, Asia
GSM: +420 604 214 295
tabakov@dafilms.com


Viktor Koreň
Project Coordinator
GSM: +420 723 829 230
viktor@dafilms.com

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít