Scéna z filmu Usnula jsem
Scéna z filmu Usnula jsem
Scéna z filmu Usnula jsem
Scéna z filmu Usnula jsem
Scéna z filmu Usnula jsem

Usnula jsem

Stará mexická legenda varuje, že keď zaspíte na náhrobnom kameni, môžete sa prepadnúť do ríše mŕtvych. To však malá Miroslava nevie a nechtiac na pohrebe svojej tety na jednom z hrobov zaspí. Keď sa prebudí, zistí, že sa ocitla vo svete mŕtvych. Ako sa teraz dostane späť na zem, medzi živých, za svojimi rodičmi?

Miroslava ide skoro ráno s rodičmi na pohreb svojej tety. Na chvíľu sa od rodičov vzdiali, a pretože je ešte ospalá, sadne si a zaspí na jednom z hrobov. Keď sa prebudí, zistí, že sa ocitla vo svete mŕtvych. Ako sa teraz dostane späť na zem, medzi živých, za svojimi rodičmi?
Stará mexická legenda vraví, že keď zaspíte na náhrobnom kameni, môžete sa prepadnúť do ríše mŕtvych a práve toto dobrodružstvo spracovala vo svojom animovanom filme režisérka Kristina Dufková.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2009
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
19min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít