Scéna z filmu Noctuelle
Scéna z filmu Noctuelle
Scéna z filmu Noctuelle
Scéna z filmu Noctuelle
Scéna z filmu Noctuelle

Noctuelle

Noctuelle, vyrába motýľov, ktorí nosia sny. Tieto motýle potom letia tmou k ľuďom, aby im sen odovzdali. Vo svete majstra Noctuelle však existuje aj netopier, ktorý je presným protikladom majstra. Tak ako Noctuelle vyrába dobré sny, netopier ich chytá a motýle transformuje na nočné mory - teda zlé sny. Keď to Noctuelle zistí, rozhodne sa s netopierom stretnúť v súboji.

Hlavná postava bábkového filmu, Noctuelle, je výrobca motýľov, ktorí sú nositeľmi sna. Tieto motýle potom letia tmou k ľuďom, aby im sen odovzdali. Vo svete majstra Noctuelle však existuje aj netopier, ktorý je presným protikladom majstra. Tak ako Noctuelle vyrába dobré sny, netopier ich chytá a motýle transformuje na nočné mory - teda zlé sny. Keď to Noctuelle zistí, rozhodne sa s netopierom stretnúť v súboji. Síce nad netopierom nakoniec zvíťazí, ten ho ale uhryzne a majter sa dostáva do svojej vlastnej nočnej mory. Noctuelle zisťuje, že vo svete musí popri dobre existovať aj zlo.

Réžia
Rok výroby
2019
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
10min 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít