Backstage

Strhujúci tanečný film pre mladých a o mladých – o ich snoch, ambíciách a dôležitosti rodiny a priateľstva. Príbeh skupiny mladých tanečníkov z malého mesta, ktorých sen o veľkej sláve, ale aj ich priateľstvá, lásky a pohľad na svet nečakane skomplikuje dobrácky predavač cestovných lístkov z miestnej železničnej staničky Hugo.

Príbeh skupiny mladých tanečníkov z malého mesta, ktorých sen o veľkej sláve, ale aj ich priateľstvá, lásky a pohľad na svet nečakane skomplikuje dobrácky predavač cestovných lístkov z miestnej železničnej staničky Hugo. Strhujúci tanečný film pre mladých a o mladých – o ich snoch, ambíciách a dôležitosti rodiny a priateľstva.

Réžia
Rok výroby
2018
Krajina pôvodu
  • Slovensko
  • Česko
Minutáž
90min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít