Scéna z filmu Kuky sa vracia
Scéna z filmu Kuky sa vracia
Scéna z filmu Kuky sa vracia
Scéna z filmu Kuky sa vracia
Scéna z filmu Kuky sa vracia

Kuky sa vracia

Kuky sa vracia, je dobrodružný a poetický rodinný príbeh, v ktorom hlavné úlohy stvárňujú hrdinovia zo sveta detskej fantázie.

Dobrodružný i poetický rodinný príbeh, v ktorom hlavnú úlohu preberajú hrdinovia zo sveta detskej predstavivosti. Keď šesťročnému Ondrovi trpiacemu astmou vyhodia jeho milovanú hračku – ružového plyšového medvedíka Kukyho, začne v jeho fantázii ožívať. Putuje divokou prírodou, kde na neho číhajú nebezpečenstvá, spoznáva zvláštne tvory a túži sa vrátiť na svoju poličku do detskej izby. Je to všetko len detská fantázia, či Kuky naozaj zažíva najväčšie dobrodružstvo svojho plyšového života... ?

Film Jana Svěráka je jedinečným dielom, ktoré netradične kombinuje hraný a animovaný príbeh, je plný akčných scén a vtipných dialógov. Svojím zameraním na rodinné publikum oslovuje detského i dospelého diváka zároveň.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2010
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
97min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít