Scéna z filmu Rande na oko
Scéna z filmu Rande na oko

Rande na oko

Aby utajili svoju sexualitu pred okolitým svetom, rozhodnú sa stredoškoláci Eddie a Amber, že spolu naoko začnú chodiť. Ako dlho sa však vydržia skrývať pred sebou samými?

Stredoškolák Eddie si nie je úplne istý svojou sexuálnou orientáciou. Snaží sa, aby presvedčil svojich spolužiakov i seba, že sa mu páčia dievčatá. No veľmi sa mu to nedarí, a to neunikne pozornosti okolia. Rovnaký problém má aj jeho spolužiačka Amber. A tak vymyslia geniálny plán - navzájom si pomôžu, keď budú predstierať, že chodia spolu! Dokážu tak utajiť pravdu pred okolitým svetom. Ako dlho ju ale vydržia skrývať pred sebou samými?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2020
Krajina pôvodu
  • Írsko
Minutáž
92min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít