Scéna z filmu 10 tisíc pre klímu
Scéna z filmu 10 tisíc pre klímu
Scéna z filmu 10 tisíc pre klímu
Scéna z filmu 10 tisíc pre klímu
Scéna z filmu 10 tisíc pre klímu

10 tisíc pre klímu

Dokument o tom či a ako môže 10 tisíc českých korún zmierniť následky klimatickej zmeny.

Čo sa dá dosiahnuť s grantom na desať tisíc českých korún pre klímu? Dokumentárna sociologická etuda o tom, či a ako môže táto čiastka zmierniť následky klimatickej zmeny.


*12 študentov a študentiek vysokých škôl získalo od organizácie Človek v ohrození finančnú podporu na natočenie krátkych filmov s podtitulom Filmom za klímu. Vzniklo šesť rôznorodých filmov, ktoré spája téma klimatickej zmeny a to ako na ňu nazerajú mladí filmári a filmárky. Vzdelávací program Varianty organizácie Človek v ohrpzení sa dlhodobo venuje problematike zmeny klímy a niektoré z filmov budú využívať na naväzujúcu prácu s touto témou napr. na webe ucimoklimatu.cz *

Realizované v rámci projektu “1Planet4All – Empowering youth, living EU values, tackling climate change” podporeného z prostriedkov Európskej únie a jej programu DEAR (Development Education and Awareness Raising).

V spolupráci s

  • Clovek v tisni
  • 1 Planet 4 All
  • EU

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2022
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
11min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít