Scéna z filmu Priateľstvo

Priateľstvo

Film začal vznikať opäť vďaka už preverenej metóde schádzania sa online na krúžku "Filmári" a to v čase, keď ešte platili čovidové obmedzenia.

Film začal vznikať opäť vďaka už preverenej metóde schádzania sa online na krúžku "Filmári" a to v čase, keď ešte platili čovidové obmedzenia. Posledné dva týždne príprav filmu obmedzenia padla, a tak sa na finálne úpravy strihu a zvuku mohli deti už stretnúť v škole. Kamera bola čisto v rukách detí, všetky texty písané deťmi..., vznikol teda postupne úplne autentický dokument, ako vidí kolektív detí ZŠ Kolín tému „Priateľstvo“ s krátkym odstupom času, v čase čovidu aj teraz.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Rok výroby
2022
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
4min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít