Scéna z filmu Last Generation iChrone / iChrone останної моделі

Last Generation iChrone / iChrone останної моделі

Olya si v akváriu všimne cudzie dievča. Kto je a odkiaľ je? Čo je to iChrone poslednej generácie? A urobí vás jeho vlastníctvo šťastným?

Olya si v akváriu všimne cudzie dievčatá. Kto je a odkiaľ je? Čo je iChrone poslednej generácie? A robí vás jeho vlastníctvo šťastným?

Школярка Оля бачить в акваріумі дивну дівчинку. Хто вона така і звідки? Що то за річ - iChrone останньої моделі? І чи достатньо цього гаджета для щастя? Little schoolgirl

Olya notices a strange girl in the aquarium. Who is she and where is she from? What is a last generation iChrone? And does owning it make you happy?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2021
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
7min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít