Scéna z filmu Krídla nad Riekou
Scéna z filmu Krídla nad Riekou
Scéna z filmu Krídla nad Riekou

Krídla nad Riekou

Nazrite s nami do života rieky a jej obyvateľov. Uvidíte aké zaujímavé dokážu byť ich životy. Dozviete sa či riekam a brehom, hmyzu a rybám a tým aj včelárikom, brehuliam a rybárikom vieme pomôcť.

Film o riekach a o potrebe obnovy ich prirodzenosti. Je o včelárikoch, brehuliach a rybárikoch, ktoré sú úzko viazané na rieky, ich meniace sa brehy a krajinu okolo nich. Majú však krásny život ešte aj dnes? A čo my, ľudia? Je náš vzťah k riekam vyvážený a láskavý? Nazrite s nami do života rieky a jej obyvateľov. Uvidíte aké zaujímavé ich životy dokážu byť. Povieme vám či riekam a brehom, hmyzu a rybám a tým aj včelárikom, brehuliam a rybárikom vieme pomôcť.

Réžia
Rok výroby
2023
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
28min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít