Scéna z filmu Naše prasiatko: Pastelka

Naše prasiatko: Pastelka

Malé, naivné, zvedavé a hravé. Podobne ako najmenšie deti aj naše prasiatko spoznáva veci okolo seba. Najviac sa zaujíma o tie úplne obyčajné, ktoré sa v jeho predstavách menia na niečo úžasné.

Malé, naivné, zvedavé a hravé. Podobne ako najmenšie deti aj naše prasiatko spoznáva veci okolo seba. Najviac sa zaujíma o tie úplne obyčajné, ktoré sa v jeho predstavách menia na niečo úžasné. Škatuľa sa stáva traktorom, vankúš včielkou – alebo je to naopak?
Práčka? - Zábavnejšia ako televízia! Najlepšia hračka? - No predsa kus hadice. A čo je najlepšie na darčeku? - Predsa krabica! Naše prasiatko objavuje svet po krôčikoch – pridajte sa, je to zábava!

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2022
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
2min 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít