Scéna z filmu Myška a medveď na cestách
Scéna z filmu Myška a medveď na cestách
Scéna z filmu Myška a medveď na cestách
Scéna z filmu Myška a medveď na cestách
Scéna z filmu Myška a medveď na cestách

Myška a medveď na cestách

Dobrodružstvo dvoch nerozlučných kamarátov, medveďa Ernesta a myšky Celestiny, v hudobnej krajine Breptánii, kde za veľmi zvláštnych okolností utíchol spev i hudba.

Hoci sú rôzne veľkí a majú každý iný temperament, medveď Ernest a myška Celestína sú nerozluční kamaráti. Keď sa Ernestove husle, ktoré miluje, rozbijú tak trochu Celestininou zásluhou, musia sa vydať do jeho rodnej Breptánie. Iba tam ich totiž môžu opraviť, pretože je to krajina zasľúbená hudbe a hudobníkom. Keď však Ernest a Celestína napriek všetkým prekážkam dorazia do Breptánie, čaká ich veľmi nepríjemné prekvapenie. Niečo sa zásadne zmenilo a pokazilo. Hranie na hudobných nástrojoch alebo dokonca len spev je v celej krajine zákonom zakázané a špeciálna polícia toto nariadenie prísne kontroluje! Ernest a Celestína sa však s týmto nezmyslom rozhodne nemienia zmieriť, najmä keď sa stretnú s hrdinskými členmi hudobného odboja. Spoločne sa pokúsia napraviť túto nespravodlivosť a nezmysel, aby sa do krajiny medveďov vrátila nielen hudba, ale aj radosť, ktorú môže v každom prebudiť.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2022
Krajina pôvodu
  • Francúzsko
  • Luxembursko
Minutáž
80min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít