Scéna z filmu Údolie lampášikov
Scéna z filmu Údolie lampášikov
Scéna z filmu Údolie lampášikov
Scéna z filmu Údolie lampášikov

Údolie lampášikov

Animovaná rozprávka v slovenskom dabingu s dynamickou 3D grafikou zachytáva príbeh starodávnej legendy a chlapca z malého mestečka, ktorý má pomôcť svojej tajuplnej babičke s výrobou papierových lampášikov.

Olistene vyrába papierové lampášiky pre celú dedinku v údolí tak, ako ju to naučil jej starý otec. Oslavy v mestečku sa nezadržateľne blížia a jej výroba slávnostných lampášikov môže byť ohrozená. Svojho poslania sa však nechce vzdať a tak sa vyhýba zaučeniu do remesla každého pomocníka - i svojho vnuka Portera. Keď sa vyplní starodávna legenda a celé údolie je znovu nútené prežívať ten istý rok odznova, Olistene sa musí rozhodnúť. Prijme zmenu alebo sa sebecky ostane držať toho, čo chce len ona sama, a to i za cenu životov ľudí okolo nej?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2018
Krajina pôvodu
  • Kanada
Minutáž
93min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít