Scéna z filmu Moreplavci: Prvá cesta okolo sveta
Scéna z filmu Moreplavci: Prvá cesta okolo sveta
Scéna z filmu Moreplavci: Prvá cesta okolo sveta
Scéna z filmu Moreplavci: Prvá cesta okolo sveta

Moreplavci: Prvá cesta okolo sveta

Za dávnych čias sa niekoľko lodí vydáva na ďalekú cestu zo Španielska na preslávené Ostrovy korenia. Dokážu sa moreplavci po niekoľkoročnej plavbe dostať späť domov?

V roku 1519 vyplávalo zo Sevilly päť lodí pod velením slávneho admirála Ferdinanda Magellana. Cieľom ich ďalekej cesty sú Moluky, slávne Ostrovy korenia. Počas trojročnej dobrodružnej plavby posádku trápi hlad, choroby a kruté rozmary počasia. Samotný admirál Magellan zomiera v boji s domorodcami na Filipínach a novým vodcom sa stáva tvrdohlavý mladík Juan Sebastián Elcano. Jeho úlohou je priviesť zvyšok posádky bezpečne domov.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2019
Krajina pôvodu
  • Španielsko
Minutáž
86min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít