Scéna z filmu Titina, psí polárnice
Scéna z filmu Titina, psí polárnice
Scéna z filmu Titina, psí polárnice
Scéna z filmu Titina, psí polárnice
Scéna z filmu Titina, psí polárnice

Titina, psí polárnice

Príbeh jedného z najväčších ľudských dobrodružstiev – dobytie severného pólu vzdušnou cestou v roku 1926 – videný očami nedobrovoľného polárnika, malej teriérky Titiny.

Príbeh jedného z najväčších ľudských dobrodružstiev – dobytie severného pólu vzdušnou cestou v roku 1926 – videný očami nedobrovoľného polárnika, malej teriérky Titiny. Štvornohý tulák, na ktorého narazil na ulici v Ríme, očaril talianskeho konštruktéra a vzduchoplavca Umberta Nobileho natoľko, že si ho zobral z ulice domov. A pretože to bola psia slečna, dal jej meno Titina. Ako si Lajku pamätáme ako prvého psa na mesiaci, Titina bola skutočne prvým psom na severnom póle.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2022
Krajina pôvodu
  • Nórsko
  • Belgicko
Minutáž
87min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít