Scéna z filmu Keď draka bolí hlava
Scéna z filmu Keď draka bolí hlava
Scéna z filmu Keď draka bolí hlava
Scéna z filmu Keď draka bolí hlava
Scéna z filmu Keď draka bolí hlava

Keď draka bolí hlava

Rozprávka s Karlom Gottom o láske, kliatbe a tajomnom príbehu dvojhlavého draka Čmoudíka, ktorého jedna hlava hovorí po česky a druhá po slovensky...

Barborka s Tomíkom trávia prázdniny u babičky a deda v kováčskej dielni pod Dračou skalou, kde zo všetkých síl pracuje aj netradičný pomocník dvojhlavý dráčik Čmoudík, ktorého jedna hlava hovorí po česky a druhá po slovensky. Raz, keď sa deti chystajú prespať v jeho jaskyni, rozhodne sa malým zvedavcom vyrozprávať dlhý príbeh o hrozivej kliatbe ešte hrozivejšieho draka. O veľkej láske princeznej Adélky a princa Janka, o zlom škriatkovi Blivajzovi, ale aj o tajomstve Nezábudkovej lúky, stratenom dračom vajci a páriku klokanov. Zaujíma vás akú čarovnú moc má sto rokov neumývaný dračí zub a hlavne prečo draka bolí hlava?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2018
Krajina pôvodu
  • Česko
  • Slovensko
Minutáž
99min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít