Scéna z filmu Maškrtné medvedie príbehy
Scéna z filmu Maškrtné medvedie príbehy
Scéna z filmu Maškrtné medvedie príbehy
Scéna z filmu Maškrtné medvedie príbehy
Scéna z filmu Maškrtné medvedie príbehy

Maškrtné medvedie príbehy

Pásmo animovaných večerníčkov o dvoch medveďoch, ktorí radi maškrtia a stvárajú rôzne huncútstva len aby sa dostali k niečomu dobrému pod zub.

Jeden je veľký a druhý drobček. Obaja sú maškrtné a stále hladné medvede. Ale nielen láska k dobrému jedlu z nich robí najlepších priateľov. Spolu podnikajú tie najbláznivejšie dobrodružstvá s cieľom poriadne si napchať brušká a vymyslieť ako sa čo najľahšie dostať k niečomu naozaj dobrému na zjedenie. Zdrojom inšpirácií pri vymýšľaní maškrtných stratégií sú ich koníčky. Medveď rád číta noviny, odborné knižky, sleduje televíziu a surfuje po internete. Medvedík zas miluje rozprávky a príbehy o medveďoch. Často sa im stane, že aj ten najlepší plán nevychádza podľa pôvodných predstáv. To je potom v medveďom živote všetko hore nohami. Napriek mnohým nezdarom ich príhody dopadnú šťastne.

Príbehy plné vtipu, dobrodružstva a ponaučenia ocenia najmenší diváci aj ich starší súrodenci a rodičia. Takže hurá na medvede!

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2020
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
45min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít