Scéna z filmu Príbeh storočnej ryby
Scéna z filmu Príbeh storočnej ryby
Scéna z filmu Príbeh storočnej ryby
Scéna z filmu Príbeh storočnej ryby
Scéna z filmu Príbeh storočnej ryby

Príbeh storočnej ryby

Šestnásťročné dievča Chun, premenené na delfína, žije v svete, ktorý je ľuďom skrytý, žijú v ňom bytosti schopné ovládať príliv, čas a striedanie ročných období. Chun sa vydáva na fantastické a nebezpečné dobrodružstvo. Jedného dňa ju zachytí silný vír. Pre jej záchranu sa však obetuje chlapec, ktorého Chun pomocou mágie privedie späť k životu. Tento čin si však vyžiada nemalú cenu.

Šestnásťročné dievča Chun, premenené na delfína, sa vydáva na fantastické a nebezpečné dobrodružstvo. Jedného dňa ju zachytí silný vír. Pre jej záchranu sa obetuje chlapec, ktorého Chun pomocou mágie privedie späť k životu. Tento čin si však vyžiadal nemalú cenu.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Réžia
Rok výroby
2016
Krajina pôvodu
  • Čína
Minutáž
100min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít