Scéna z filmu Milý tati
Scéna z filmu Milý tati
Scéna z filmu Milý tati
Scéna z filmu Milý tati
Scéna z filmu Milý tati
Scéna z filmu Milý tati

Milý tati

Filmový list, ktorým sa dcéra snaží obnoviť vzťah so svojím otcom, ktorý pretrhal rodinné putá kvôli strachu z budúcnosti a kultúrnym tradíciám.

Krátky film o vzdialenostiach medzi rodičmi a deťmi. Prostredníctvom filmu sa jeho autorka vracia ku vzťahu so svojím otcom a snaží sa pochopiť, prečo sa medzi nimi puto stratilo. Diana našla listy, ktoré jej otec písal z väzenia. Sú plné lásky ako nikdy potom. Po 15 rokoch na ne odpovedá ako dospelá. Snaží sa pochopiť prečo od nich otec odišiel a ako históriu ich rodiny vníma on.

Film je zároveň vyjadrením nádeje, že nikdy nie je neskoro obnoviť vzťah s blízkymi a snažiť sa pochopiť ich životné rozhodnutie

Réžia
Rok výroby
2021
Krajina pôvodu
  • Česko
  • Slovensko
Minutáž
13min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít