Scéna z filmu Gogo
Scéna z filmu Gogo
Scéna z filmu Gogo
Scéna z filmu Gogo
Scéna z filmu Gogo

Gogo

Príbeh najstaršej školáčky na svete, 94-ročnej Gogo. Ženy, ktorá zmenila svoj život a snaží sa, aby sa zmenil život i mnohým ďalším deťom a najmä dievčatám.

Keď Priscilah Sitieneiová, zvaná Gogo (teda babička), nastúpila v 94 rokoch do dedinskej školy v keňskom Ndalatu, stala sa najstaršou školáčkou na svete. Matka troch detí, ktorá pracovala sedemdesiatpäť rokov ako pôrodná asistentka, dnes študuje s učiteľmi a žiakmi, ktoré pomáhala priviesť na svet. S podporou svojich 54 pravnúčat a celej školy si stanovila cieľ: zložiť záverečnú skúšku a dokázať, že učiť sa môžeme v každom veku!

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2020
Krajina pôvodu
  • Francúzsko
Minutáž
87min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít