Websterovci: Babka na sieti

Keď Lili ukáže babičke ako chytať zlaté elektronické muchy, nikto z rodiny s ňou nedokáže udržať krok a odtrhnúť ju od obrazovky počítača.

Hugo sa hrá na počítači, musí však odísť, a tak sa Lili konečne dočká, aj ona sa môže zahrať. Príde za ňou však babka, a keď jej Lili ukáže, ako chytať zlaté elektronické muchy, celkom prepadne hráčskej vášni. Nikto z rodiny si s ňou nevie dať rady a odtrhnúť ju od počítačovej obrazovky. Babka nie je hladná, ani unavená, vášnivo chytá elektronické muchy hlboko do noci. Všetci sú z nej zúfalí, chystajú sa odpojiť sieť, no vtedy dostane Lili nápad: Čo keby babku odlákali od obrazovky pomocou jej obľúbených karamelových múch?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2019
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
12min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít