Websterovci: Prababka

Gobelín s obrazom prababičky je deravý. Blchy ohlodali zrovna miesto s jej tvárou. Lili sa preto rozhodne rodinný poklad opraviť.

Babka s dedom sa škriepia a navzájom si vyhadzujú veci. Aj akúsi starú zrolovanú pavučinu. Vysvitne, že je to gobelín s podobizňou prababky, je však poškodený. Nikto z Websterovcov nevie, ako ho opraviť. Našťastie sa Lili prisní sen o prababke. Tá jej prezradí, že gobelín možno opraviť len vtedy, ak nájde v spleti Nebeskej pavučiny vlákno Websterovcov. Lili sa nakoniec podarí splniť ťažkú úlohu a prababka jej prezradí najväčšie tajomstvo Nebeskej pavučiny: Obraz pavúka sa musí pliesť vláknami jeho rodiny.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2019
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
12min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít