Petr Kazda

Petr Kazda (Česko)

Petr Kazda vyštudoval Vyššiu odbornú školu filmovú v Písku, absolvoval aj pražskú FAMU, odbor scenáristika a dramaturgia. Napísal niekoľko krátkometrážnych snímok, ako spoluscenárista a asistent réžie sa podieľal na celovečernom filme Tady hlídám já (2012; r. Juraj Šajmovič). Snímka Ja, Olga Hepnarová je jeho celovečerný režijný debut.

Filmografia

  • Ja, Olga Hepnarová
    2016

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít