Živé streamy DAFilms

Stretnite sa s inšpiratívnymi filmármi. Pohovorte s nimi o ich najnovších filmoch a tvorivých postupoch. V živých streamoch DAFilms ste filmovým tvorcom na dosah.

Pri príležitosti online premiér, filmových festivalov alebo programových špeciálov vám na tomto mieste prinášame živé streamy rozhovorov s filmovými tvorcami. V našom archíve sa môžete pozrieť na záznamy z predošlých diskusií, ktoré ste mohli sledovať na DAFilms.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít