Diskusia k filmu Nebo

Réžia

28.06.2022, 20:00

V ďalšom pokračovaní DAFilms Naživo vystúpi Tomáš Etzler, reportér CNN a režisér celovečerného dokumentu Nebo. Bude hovoriť o siedmich rokoch jeho pôsobenia v Číne a o natáčaní v sirotinci v malej severočínskej dedine.

Jeho film sa dotýka najväčších tém modernej Číny: ľudských práv, nedostatku slobody náboženského vyznania, korupcie, devalvácie ľudských hodnôt alebo politiky jedného dieťaťa - to všetko sa zrkadlí v príbehu netradičného sirotinca, spravovaného rehoľnými sestrami.

Diskusiu moderuje Petr Vizina.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít