Fotografia nie je k dispozícii.

Jakub Červenka (Česko)

Jakub Červenka (1983) sa filmu doteraz venoval predovšetkým ako producent. Pracoval na televíznych dokumentárnych filmoch, ako sú Nejsme andělé, jen děláme jejich práci (2006), ROM. ID (2010), Pražské Jezulátko (2011), a ako producent bábkového filmu Malý Pán (2015). Venuje sa aj reklamnej tvorbe a natáčaniu videoklipov, prevažne pre hiphopových interpretov ako sú Supercrooo alebo Moja reč. Hovory s TGM (2018) je jeho režijný debut.

Filmografia

  • Hovory s TGM
    2018

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít