Fotografia nie je k dispozícii.

Tomáš Elšík (Česko)

Tomáš Elšík absolvoval FAMO v Písku, v štúdiu následne pokračoval na Katedre strihovej skladby na pražskej FAMU. So stredometrážnym dokumentom Message from Dement (2012) o punkovej a antifašistickej scéne v Sao Paule získal ocenenie na FAMUfeste. Ako strihač spolupracoval na množstve filmových a televíznych projektov, napr. na filme Sněží! režisérky Kristiny Nedvědovej.

Filmografia

  • Central Bus Station
    2018
  • Message from Dement
    2013
  • Ruce revoluce
    2012

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít