Fotografia nie je k dispozícii.

Árpád Bogdán (Maďarsko)

Árpád Bogdán začal svoju kariéru v herectve a divadelnej réžii na vysokej škole, keď organizoval tvorivé dielne pre znevýhodnené deti. Jeho režisérsky debut Happy New Life mal premiéru v sekcii Panoráma na Berlinale 2007 a bol ocenený cenou Manfreda Salzgebera - zvláštne uznanie. Jeho ďalší hraný film Genesis mal premiéru tiež na Berlinale v roku 2018 a získal množstvo ocenení.

Filmografia

  • Ghetto Balboa
    2018
  • Genesis
    2018
  • Happy New Life
    2007

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít