Fotografia nie je k dispozícii.

Michal Hogenauer (Česko)

Michal Hogenauer (1984, Praha, Česká republika) vyštudoval katedru réžie na FAMU. Jeho bakalársky film Děti sledující noční vlaky (2008, 20 min) bol v roku 2009 uvedený na festivale Premiere Plans. Diplomový film s názvom Tambylles (2012, 58 min) mal premiéru v sekcii Cinéfondation na filmovom festivale v Cannes. V roku 2015 spoluzaložil filmovú edukačnú platformu Cinergy Prague. Michal pracuje ako scenáristický a festivalový dramaturg. Snímok Tiché doteky je jeho celovečerným debutom.

Filmografia

  • Tiché doteky
    2019
  • Tambylles
    2012
  • Děti sledující noční vlaky
    2008

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít