Fotografia nie je k dispozícii.

Teodor Kuhn (Slovensko)

Teodor Kuhn je absolventom bratislavskej VŠMU, kde v rámci štúdia natočil filmy z prostredia skejterskej komunity či oceňovaný krátky film Momo (2012) o chalanovi, ktorý má problémy so zvládaním agresivity. Jeho celovečerným debutom je snímka Ostrým nožom, inšpirovaná dosiaľ nevyšetrenou vraždou študenta Daniela Tupého neonacistami z roku 2005.

Filmografia

  • Ostrým nožom
    2019
  • Momo
    2012

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít