David Štumpf (Česko)

David Štumpf (1991) ukončil štúdium na VŠMU v Bratislave filmom Kovbojsko, ktorý bol vybraný na festivaly ako Annecy, Stuttgart alebo Hiroshima či Fest Anča a získal niekoľko ocenení doma i v zahraničí. Film bol súčasťou programu Visegrádske nové talenty a bol distribuovaný v kinách na Slovensku a v Českej republike. David žije v Prahe, kde pôsobí ako animátor, ilustrátor a režisér na voľnej nohe.

Filmografia

  • SH_T HAPPENS
    2019
  • WooHoo
    2017
  • Kovbojsko
    2015

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.