Fotografia nie je k dispozícii.

Alex Brendea (Rumunsko)

Režijne debutujúci Alex Brendea (1987) pracuje v rumunskej kinematografii už desať rokov ako kameraman. Okrem niekoľkých hraných filmov nakrúcal napríklad dokument Dietera Auner Off the Beaten Track (2010) o pastierovi na severe Transylvánie alebo Anul dragonului (2013) z produkcie HBO Europe venovaný čínskym imigrantom v Rumunsku.

Filmografia

  • Učiteľ
    2019

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít