Fotografia nie je k dispozícii.

David Butula (Česko)

Dokumentarista, dramaturg a hudobník David Butula (1976) pracoval ako vedúci produkcie v brnenskom štúdiu Českej televízie. Pôsobil tiež ako zástupca mestskej časti Brno-stred pre oblasť kultúry, turizmu a športu. Organizuje kultúrne festivaly (napr. Jazz Goes To Town v Hradci Králové), je členom kapely Bubbletones a v súčasnosti aj riaditeľom brnianskeho centra Post Bellum - Pamäť národa.

Filmografia

  • Dunaj vědomí
    2019

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít