Fotografia nie je k dispozícii.

Joanna Kozuch (Poľsko)

Režisérka, výtvarníčka a animátorka. Joanna študovala na Akadémii umení v Poznani (PL) a na Sliezkej Univerzite v Katowiciach (PL). Neskôr absolvovala doktorandské štúdium na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, kde pôsobí ako pedagóg. Jej filmový debut Fongopolis v roku 2014 vyhral Fest Anča Slovak Award a Slnko v sieti pre najlepší animovaný film. Ďalšia filmografia zahŕňa filmy ako Hra; 39 týždňov, 6 dní; Music Box. V súčasnosti dobýva prestížne festivaly s krátkym animovaným dokumentom Bolo raz jedno more...

Filmografia

 • Bolo raz jedno more...
  2021
 • Music Box (v rámci Happiness Machine)
  2019
 • 39 týždňov, 6 dní
  2017
 • Fongopolis
  2014
 • Hra
  2004

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít