Fotografia nie je k dispozícii.

Palo Kadlečík (Slovensko)

Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Tvorbe dokumentárnych filmov sa aktívne venuje od roku 2010 a v súčasnosti pôsobí ako kameraman a režisér v Lux communication. Jeho tvorbu predstavujú prevažne filmy o slovenských misionároch pôsobiacich vo svete. Do dokumentárneho cyklu Moja misia prispel filmami z Tanzánie, Južného Sudánu, Kene, Zimbabwe, Haiti, Hondurasu a Ukrajiny. Spoza kamery sa snaží zachytiť autentické situácie a osobné svedectvá ľudí. Je tiež zakladateľom a organizátorom skialpového filmového festivalu Snehová vločka. Na filme Niečo naviac pracoval, okrem réžie, aj ako hlavný kameraman a strihač.

Filmografia

  • Niečo naviac
    2018

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít