Fotografia nie je k dispozícii.

Eleanor Coppola (Spojené štáty)

Eleanor Coppola (1936) je americká režisérka dokumentárnych filmov. V roku 1962 stretla pri nakrúcaní filmu *Dementia 13 režiséra Francisa Forda Coppolu, za ktorého sa nasledujúceho roku vydala. Je známa predovšetkým vďaka dokumentárnemu filmu Srdce temnoty: režisérská apokalypsa z roku 1991. V roku 2016 natočila svoj hraný debut Paríž počká.

Filmografia

 • Love is Love is Love
  2020
 • Two for Dinner
  2017
 • Paris Can Wait
  2016
 • Hearts of Darkness: A Filmmaker’s Apocalypse
  1991

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít