Fotografia nie je k dispozícii.

Bryan Buckley (Spojené štáty)

Bryan Buckley je americký filmár, scenárista, producent a režisér dvakrát nominovaný na Oscara a svoje krátke hrané snímky Asad (2012) a Saria (2019). Jeho prvý celovečerný film The Bronze (2015) otváral filmový festival Sundance 2015, zatiaľ čo jeho druhý film The Pirates of Somalia (2017) mal premiéru na filmovom festivale Tribeca.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít