Fotografia nie je k dispozícii.

Peter Magát (Slovensko)

Scenárista a režisér Peter Magát študoval najprv na Akadémii umení v Banskej Bystrici, potom prešiel na Vysokú školu múzických umení v Bratislave a napokon odišiel do Londýna. Debutoval filmom Malá ríša, slovensko-islandskou koprodukciou s medzinárodným hereckým obsadením. V súčasnosti má rozpracovaných viacero filmových projektov. V Británii aj na Slovensku.

Filmografia

  • Malá ríša
    2019
  • Kabát
    2012
  • Onemanshow
    2010

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít