Fotografia nie je k dispozícii.

Michal Struss (Slovensko)

Michal Struss (1975, Handlová) je absolventom animovanej tvorby na FTF VŠMU v Bratislave. Jeho bábkový film V kocke (1998) bol nominovaný na študentského Oscara. Podieľal sa na animácii, vizuálnych efektoch a obrazovej postprodukcii filmov Slepé lásky (2008), Modrý tiger (2011), Smrteľné historky (2016) či Môj Dedo Spadol z Marsu (2019) . Za film Modrý tiger bol nominovaný na Českého leva za najlepšie výtvarné riešenie filmu. (IFF Bratislava)

Filmografia

 • Drobci 2 (spolu s Vandou Raýmanovou)
  2019
 • Drobci (spolu s Vandou Raýmanovou)
  2016
 • V kocke
  1998
 • Kroky, skoky, roky... a posledný zhasne
  1995

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít