Fotografia nie je k dispozícii.

Erik Knopp (Slovensko)

Vyštudoval Akadémiu umení, fakultu dramatických umení v Banskej Bystrici, odbor Dokumentárna tvorba (2001 - 2006). Pracoval v Slovenskej televízii ako režisér živého vysielania a po skončení školy odišiel do Prahy pracovať do Českej televízie ako kameraman. Tu po štyroch rokoch znovu prestúpil na réžiu živého vysielania spravodajstva. Dokument Na krev je jeho režijným debutom.

Filmografia

  • Na krev
    2020

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít