Fotografia nie je k dispozícii.

Luciano Pérez Fernández (Brazília)

Luciano Pérez Fernández je brazílsky režisér, kameraman a producent s magisterským titulom v dokumentárnom filme. Boca de Fogo (2017), jeho oceňovaný dokumentárny debut, si do svojej selekcie vybralo viac ako 100 filmových festivalov, mimo inými Visions du Réel, IDFA, Solún, Guadalajara, Cinélatino Toulouse, Habana a Melbourne. Je tiež víťazom Medzinárodného festivalu dokumentárnych filmov It’s All True (Brazília), a za Brazíliu bol nominovaný na Oscara (2018).

Filmografia

  • Boca de Fogo / Fire Mouth
    2017

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít