Fotografia nie je k dispozícii.

Ondřej Pilát (Česko)

Ondřej Pilát sa narodil v roku 1987 v Prahe a vyštudoval odbor Automatizační technika, je amatérsky filmár. Od detstva sa venoval prevažne fotografiu a príležitostne amatérskemu videu. V rokoch 2018 - 2020 navštevoval kurzy filmovej tvorby v rámci Aeroškoly pod vedením Viktorie Rampal Dzurenko. V roku 2020 sa zúčastnil pražského workshopu My Street Films pod vedením Veroniky Liškovej a Terezy Reichovej.

Filmografia

  • Johana
    2020

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít