Fotografia nie je k dispozícii.

Jakub Julény (Slovensko)

V roku 2011 ukončil štúdium dokumentárnej réžie na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU v Bratislave v Ateliéri dokumentárnej tvorby u prof. Dušana Hanáka filmom Život je krajší vďaka Vám. V spolupráci s Marekom Šulíkom nakrútil jeden diel z cyklu Konzervy času s názvom DOM – Spomienky Martina Porubjaka. V produkčnej spoločnosti atelier.doc realizoval film pre RTVS V tieni kráľa Svätopluka. Jeho bakalársky film Byť sám sebou bol prezentovaný na festivale študentskej tvorby Early Melons v Bratislave a dostal sa aj do programu festivalu Jeden svet 2010. Film Komúna je jeho dlhometrážnym debutom.

Filmografia

  • Komúna
    2020

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít