Fotografia nie je k dispozícii.

Miro Drobný (Slovensko)

Slovenský režisér, scenárista a producent. Venuje sa najmä tvorbe pre deti a mládež a cestopisným seriálom. Je autorom originálnych literárnych scenárov, niekoľkých projektov a kníh so zameraním na ochranu detí. Pripravil do vysielania Slovenskej televízie vzdelávací seriál Cookie.sk a zážitkový seriál Andrea za hranicou, či pre televíziu JOJ cestopisný seriál Na vlastnej koži. Jeho najúspešnejším audiovizuálnym dielom je animovaný seriál OVCE.sk, ktorý poznajú v 24 krajinách sveta.

Foto: Branislav Wáclav

Filmografia

  • Kto je ďalší?
    2018
  • RYTMUS sídliskový sen
    2015
  • Andrea za hranicou
    2014

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít