Fotografia nie je k dispozícii.

Cyprien Clément-Delmas (Francúzsko)

Cyprien Clément-Delmas (1986) je francúzsky fotograf a filmár, okrem svojich autorských dokumentárnych filmov, na ktorých spolupracoval s ukrajinským režisérom Igorom Kosenkom, režíroval aj viacero krátkych filmov a videoklipov. Zúčastňuje sa tiež rôznych sociálnych projektov venovaných práci s mládežou a s vylúčenými skupinami.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít