Fotografia nie je k dispozícii.

David Pujol (Španielsko)

Dokumentarista David Pujol študoval na filmovej škole v americkom New Haven, neskôr v Španielsku. Jeho debut v dokumentárnom filme predstavuje snímka pojednávajúca o histórii jednej reštaurácie El Bulli: Cooking in Progress. Jeho doposiaľ najznámejší počin je dokumentárny medailónik venovaný surrealistickému maliarovi Salvadorovi Dalímu z roku 2018.

Filmografia

 • Esperando a Dalí
  2020
 • Salvador Dalí: Hľadanie nesmrteľnosti
  2018
 • Dali's Last Masterpiece
  2015
 • El Bulli: Cooking in progress
  2010
 • La biblia negra
  2001

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít